SLUŽBENO: Ovo su kandidati koji žele osvojiti vlast u Dubrovniku

Autor: dubrovackidnevnik.hr
Točno u ponoć zadnji je rok do kojega je Izbornom povjerenstvu potrebno predati kandidature i kandidacijske liste za predstojeće Lokalne izbore. Donosimo popis imena kandidata koje će građani Dubrovnika moći birati za vodstvo Grada sljedeće četiri godine.

SDP-HSU-BDSH

Nositelj liste Olga Muratti
 
2. Tatjana Šimac Bonačić
3. Ivo Jadrušić (HSU)
4. Božidar Memed
5. Mujica Zijadić
6. Jure Dumančić
7. Luce Šalja (HSU)
8. Irena Labaš
9. Igor Jurišić
10. Ljiljana Lakić
11. Karlo Deković
12. Ana Greget
13. Enver Čustović (BDSH)
14. Jele Vukotić
15. Mira Skansi
16. Novak Bukvić
17. Radmila Šutalo
18. Vlaho Violić (HSU)
19. Davor Mrša
20. Katica Popović (HSU)
21. Maro Puhijera
22. Jadran Barać
23. Marija Milić
24. Goran Milić
25. Dragana Žitković
 
 
 
Kandidat za gradonačelnika: Niko Šalja
Zamjenici: Goran Milić i Dragana Žitković 
 
 
HNS-HSS-SHUS
 
Nositelj liste Andro Vlahušić
 
2. Antun Praveda
3. Mira Buconić (HSS)
4. Vide Matić (HSS)
5. Matija Čale Mratović
6. Matko Munitič
7. Suzana Čagalj (HSS)
8. Esad Čustović (HSS)
9. Jadranka Sulić Šprem
10. Pero Moretić (SHUS)
11. Zvonko Gončin (HSS)
12. Vedran Smokvina (HSS)
13. Dinko Mirić
14. Siniša Žakula
15. Ana Matušić (HSS)
16. Ivo Saltarić (HSS)
17. Ivana Lazarević
18. Boris Orešić
19. Ivuša Brajević (HSS)
20. Danijela Đurić Arapović (HSS)
21. Vesna Delić Gozze
22. Marija Haselsteiner
23. Jadran Šundrica
24. Mladen Mijović
25. Nenad Vekarić
 
 
Kandidat za gradonačelnika: Andro Vlahušić
Zamjenici: Nenad Vekarić i Željko Raguž
 
Dubrovački demokratski sabor (DDS)
 
Nositelj liste Pero Vićan
2. Zoran Cikatić
3. Doris Lepeš Matić
4. Lukša Matušić
5. Ivan Biočina
6. Boženka Cvjetković
7. Damir Čokljat
8. Božena Musladin
9. Nikša Konsuo
10. Lukša Buconić
11. Milan Mikulić
12. Paulina Bačić
13. Mensura Duraković
14. Jakša Valjalo
15. Katica Falkoni – Pedrini
16. Davor Katičić
17. Jasminka Njirić
18. Patricija Mage Vidak
19. Mato Batinić
20. Daniela Fiorenini
21. Antonela Svilarić
22. Karmen Gagro
23. Ivan Jelčić
24. Jadranka Dabrović
25. Đelo Jusić
 
 
Kandidat za gradonačelnika:  Pero Vićan
Zamjenici: Doris Lepeš Matić i Lukša Matušić
 
 
 
HDZ-HSP AS-HSLS
 
Nositelj liste Niko Bulić
 
2. Dubravka Šuica
3. Mario Obuljen
4. Ivan Šimunović (HSP-AS)
5. Ivo Gjaja (HSLS)
6. Dubravka Marunčić
7. Slobodan Vukotić (HSP-AS)
8. Sanja Putica
9. Hrvoje Jelić
10. Nikolina Pozniak
11. Mateo Konsuo
12. Mirjana Stjepović
13. Mato Franković
14. Pero Milković
15. Stijepo Tomaš  
16. Nikola Lešević
17. Nikica Anić
18. Nikolina Šimunović (HSP-AS)
19. Ana Hrnić
20. Ivana Vukosavić
21. Sanja Krželj
22. Marko Bilić (HSLS)
23. Andrea Butigan (HSP-AS)
24. Antun Kisić
25. Marinko Vlahinić
 
 
 
Kandidat HDZ-a za gradonačelnika: Teo Andrić
Zamjenici: Davor Miloglav i Veljko Anić
 
 
Hrvatski laburisti – Stranka rada
Nositelj liste Matko Bupić
 
2. Dolores Lujić
3. Maro Kristić
4. Srđan Vrtikapa
5. Dinko Plenković
6. Mario Buconić
7. Petra Ljubičić
8. Boris Ćirić-Bagarić
9. Azra Hadžić
10. Tonći Skvrce
11. Ivana Radić
12. Mirsad Kusturica
13. Vesna Babarović
14. Grgo Raič
15. Anamarija Mladošić
16. Hrvoje Pešel
17. Maja Žitinski
18. Stjepan Rezo
19. Nikolina Korać
20. Ivana Barbarić
21. Andrea Vučićević
22. Srđan Vrdoljak
23. Ivana Šanje
24. Mirna Kmetović
25. Ivan Nikolić
 
 
Kandidat za gradonačelnika: Matko Bupić
Zamjenici: Dolores Lujić i Maro Kristić
 
 
Stranka Dubrovnik Regija
 
Nositelj liste Igor Žuvela
 
2. Zoran Zec
3. Adriana Jakšić
4. Lana Kodžaga
5. Toni Đerek
6. Dubravka Šimunović
7. Jakša Hodak
8. Krunoslav Težak
9. Veselko Radica
10. Enes Avdić
11. Nikolina Vukanović Urljević
12. Lovorko Špilj
13. Igor Mirković
14. Jens Kapor
15. Vesna Cvinar
16. Katica Šoštarić Meštrović
17. Roberto Knego
18. Nadica Đorić Kriste
19. Marijana Bulat
20. Ivan Dediol
21. Orsat Spajić
22. Nikola Goravica
23. Ida Radić
24. Jadranka Kristić
25. Marijo Anđelić
 
Kandidat za gradonačelnika: Vjekolsav Vierda
Zamjenici su: Jadranka Kristić i Marijo Anđelić
 
 
Kandidacijska lista grupe birača Igora Miošića
 
Nositelj liste: Igor Miošić, prof. filozofije i engleskog
2. Mariela Marković, prof. hrvatskog i mađarskog jezika
3. Ivan Viđen,  dipl. povjesničar umjetnosti
4. Ivan Ivičević- Bakulić, dipl. dizajner
5. Roberto Machiedo, elektrotehničar
6. Leonardo Klešković,  ing. informatike
7. Kiti Jurica Korda, prof. povijesti
8. Ljubo Nikolić, dipl.ing. elektrotehnike
9. Lana Vego Matić   dipl.ing. menadžmenta u turizmu
10. Dr. sc. Valter Kožul, biotehnolog
11. Branka Franičević,  dipl.oec.
12. Đivo Dražić, restaurator
13. Nikša Selmani, prof. filozofije i povijesti
14. Mr. sc. Marija Kojaković, dipl. ing. arh.
15. Mihovil Miško Ercegović
16. Marta Baće, dipl. dizajner
17. Edita Čabrilo, prof. klavira
18. Ivana Butigan, odgojiteljica
19. Maroje Stjepović, dipl.oec.
20. Svjetlana Jelavić Dean,  dipl. ing. arh.
21. Ines Vasiljević, magistar filmologije
22. Vlaho Kisić
23. Dr. sc. Vesna Miović, povjesničarka i turkolog
24. Ana Marinković , magistar povijesti umjetnosti
25. Slaven Tolj, akademski umjetnik
 
              
Nedostaje još lista Marije Delije.
comments powered by Disqus

Popularni članci